תופעות לוואי yohimbine

Yohimbine הוא אלקלואיד נגזר קליפת של Yohimbe פאוזיניסטליה, עץ ירוק עד כה נמצא במערב אפריקה. Yohimbine hydrochloride הוא הצורה הסטנדרטית של yohimbine שנמצאת בקופסאות מעל לדלפק. הוא משמש לטיפול בתפקוד המיני וכן משווק כחומר לדכא תיאבון, להגדיל את הכונן המיני לאבד שומן. Yohimbine הוא עשב פסיכואקטיבי רב, בצורת אבקה כבר שימש הזיה.

הפרעות במערכת העיכול היא תופעת הלוואי השכיחה ביותר של יוהימבין, והיא יכולה לכלול בחילות, הקאות ושלשולים. אם יש לך כיב קיבה או תריסריון, לא לוקחים יוהימבין.

Yohimbine יכול לגרום לשימור נוזלים, כאבים בחזה וקשיי נשימה. זה יכול גם להגביר את לחץ הדם ואת קצב הלב לרמות מסוכנות. במינונים מוגזמות, yohimbine יכול לגרום לקצב לב חריג, לחץ דם נמוך מדי ואפילו מוות. שאל את הרופא אם הלב שלך בריא מספיק כדי לקחת yohimbine, ובצע ייעוץ מינון בזהירות.

Yohimbine עשוי להגביר את תדירות השתן. מחקר שפורסם בגיליון דצמבר 2009 של Journal of Toxicology מראה כי yohimbine יכול גם לגרום לפריאפיזם, זיקפה כואבת, מתמשכת באופן בלתי הפיך.

Yohimbine משפיע על מערכת העצבים המרכזית (CNS) ועלול לייצר חרדה, עצבנות, רעידות נדודי שינה. באמצעות yohimbine בשילוב עם תרופות אחרות CNS יגדיל את האפקט הכולל של התרופות. במחקרים בבעלי חיים, מינונים גבוהים של יוהימבין גרמו להתקפים.

Yohimbine עשוי להפעיל תגובות כגון התקפות פאניקה או פרקים מאני. זה יכול להיות מסוכן להשתמש yohimbine אם אתם נוטלים benzodiazepines, תרופות נוגדות דיכאון טריציקליות או פנוטיאזינים (נמצא כמה תרופות אנטי פסיכוטיות אנטי היסטמינים). אם יש לך היסטוריה של מחלת נפש, לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת yohimbine.

סקירה כללית

בעיות גסטרואינטסטינליות

לב ולחץ דם

הפרעות גניטורינריות

מערכת עצבים

בעיות פסיכיאטריות

אם יש לך מחלת אלצהיימר והם מטופלים עם physostigmine, יוהימבין עשויה להיות השפעה מגרה והוא יכול לגרום לך להיות נסערת וחסרת מנוח.

Yohimbine עלול להפריע לקרישת דם נורמלית, אז לא לוקחים את זה אם אתה נוטל תרופות נוגדות קרישה אחרות. זה יכול גם להשפיע על טסיות הדם ולהוריד באופן מסוכן את ספירת תאי הדם הלבנים שלך.

השתמש תמיד בתמצית סטנדרטית, כך שאתה בטוח לגבי המינון מכיוון שכמות היוהימבין יכולה להשתנות מצמח לצמח. אל תשתמש ב- yohimbine אם הינך בהריון או מיניקה, אל תשתמש ב- yohimbine אם יש לך סוג כלשהו של לב, כבד או כליה, הימנעו מאכילת מזון המכיל טיראמין, כגון גבינה, מזון מותסס, יוגורט, בירה, שמרים ויין; הימנעו מתרופות המכילות פנילפלפרין ופנילפרונולמין, הנמצאות בדרך כלל בתרופות נגד שיעול ללא מרשם וחומרי דקונגסטנטים. הימנע שתיית אלכוהול אם לוקחים יוהימבין.

מחלת אלצהיימר

דָם

אזהרות