מה תוספי מזון טבעיים לעזור זיכרון וריכוז?

סקירה כללית

אנשים רבים לדאוג אובדן זיכרון וחוסר יכולת להתרכז. תשומת לב רבה הושם על אלצהיימר וגורמים אחרים הקשורים לגיל ירידה. למרות שהמחקר מוגבל ומומשך, תוספי תזונה שאושרו על ידי הרופא עשויים לסייע במניעת התנאים הללו או בניהולם, במיוחד אם אינכם מסוגלים לענות על הצרכים התזונתיים שלכם באמצעות מזון בלבד. אם אתה חושב שאתה או אדם אהוב יש בעיה בזיכרון, לדבר עם הרופא שלך. היא יכולה לעזור לקבוע סיבה אפשרית ולהמליץ ​​על טיפול מתאים.

תיאמין, ויטמין B1

על פי מדריך Merck, דיאטה כבדה בקמח לבן מעודן, סוכר, אורז לבן ופחמימות מעובדות עלולה לגרום לחסר של תיאמין, או ויטמין B1. סימפטום אחד של חוסר תיאמין הוא אובדן זיכרון. זה לא יוצא דופן להיות חסר במספר ויטמינים B בנוסף תיאמין, ותוסף B- מורכבים יכול לספק את הכמויות היומיות הדרושות. אלכוהוליסטים ושתיינים כבדים נמצאים בסיכון לחוסר תיאמין, משום שאלכוהול מפריע לחילוף הכבד של ויטמיני B טבעיים. סיבות אחרות לחוסר תיאמין הן חוסר איזון הורמון בלוטת התריס, הריון או הנקה.

סידן קרבונט עם ויטמין D

בלוטות הפרה-תירואיד שלך מסדירות סידן וזרחן בעצמות ובדם. Hypoparathyroidism, חוסר איזון בהורמון הפאתירואיד, יכול לגרום למגוון של סימפטומים, כולל בעיות בזיכרון, דוחות המכונים הלאומיים לבריאות. הטיפול המומלץ היחיד עבור hypoparathroidism הוא תוספי המכילים סידן פחמתי וויטמין ד

גינקו בילובה

Ginkgo biloba ספקים, נגזר גינקו בילובה עצים לינה, הם תרופה צמחית לסייע זיכרון וריכוז. גינקו בילובה משפר את זרימת הדם, וזה יכול למנוע התנוונות רקמות, פוטנציאל שיפור תפקוד קוגנטיבי בחולי דמנציה. קליבלנד קליניק מדווחת כי תמצית העלה היא הטיפול המועדף בגרמניה על פגיעה בזיכרון ועל דמנציה הקשורים לגיל, כאשר למעלה מ -5 מיליון מרשמים נכתבים מדי שנה. בעוד מחקרים מבוקר היטב חסרים בארצות הברית, תוספי ג ‘ינקו בילובה הם אחד הנפוץ ביותר שנרכשו מעל מרשם תרופות מרפא בארה”ב קליבלנד קליניק מזהיר כי זה תוסף צמחים ללא פיקוח, אין ערובה של טוהר או כוח.