מה שרירים relaxants לעבוד היטב עבור כאבים בגב?

סקירה כללית

כאבי גב משפיעים על כמעט 6% מהאמריקאים מדי יום ומובילים לביקורי רופא יותר מכל מצב אחר, למעט דלקת בדרכי הנשימה העליונות. למרות שרירים relaxants נחשבים טיפול קו ראשון עבור ניהול של כאבי גב, הם לא הוכחו להיות יעיל יותר מאשר acetaminophen או ibuprofen. יתר על כן, מחקרים לא הוכיחו שום שריר אחד relaxant להיות יעיל יותר מכל האחרים.

Cyclobenazprine (Flexeril)

Cyclobenazprine מדורגת באופן עקבי בין 25 התרופות העליון שנקבעו על ידי רופאים מייצג את השרירים הנפוצים ביותר. היתרון הגדול ביותר של cyclobenazprine הוא הבחין בתוך ארבעת הימים הראשונים של הטיפול, ואת רוב החולים להפגין שיפור משמעותי בתוך 14 ימים. אם הממצאים הללו קשורים באמת לאפקטיביות של cyclobenazprine או לנטייה של כאבי גב כדי לשפר בהדרגה עם הזמן ללא קשר לטיפול נשאר לא ברור.עייפות, יובש בפה, נמנום משמעותי הן תופעות לוואי שכיחות. רופאים לעיתים קרובות מסתמכים על תכונות הרגעה של cyclobenazprine כדי לעזור להקל על נדודי שינה שנוצרו על ידי התכווצויות שרירים כואבות בחזרה.

Methocarbamol (Robaxin)

Methocarbamol מתועד לעיתים קרובות לטיפול בהתכווצויות שרירים, אך מחקרים המראים את עליונותם על פני שרירים אחרים חסרים. זה נשאר זול, אך יעיל הבחירה עבור חולים שאינם יכולים לסבול את cedlobenazprine שנינות הרגעה.

Metaxalone (Skelaxin)

אושר בשנת 2003 על ידי מינהל המזון והתרופות, metaxalone צברה נוכחות שוק גדול למרות היעדר חלופה הגנרית. Metaxalone הוא בדרך כלל נסבל טוב יותר מאשר relaxants שרירים אחרים עשויים להיות בחירה טובה יותר עבור חולים רגישים עייפות, סחרחורת, ואת נמנום משותף עם שרירים relaxers.

שרירים אחרים

Diazepam (Valium), carisoprodol (סומה), אופנדרין (Norflex), ו chlorzoxazone (Parafon Forte) הם שרירים אחרים relaxants שנקבעו לטיפול לטווח קצר של התכווצויות שריר. הם אינם יעילים יותר מאשר אחרים relaxants שריר לטיפול בכאבי גב יש חסרונות. כמו עם metaxalone, עלות התרופה וזמינות יכול להיות בעיה. בנוסף, הן diazepam ו carisoprodol יש הקשורים סיכונים של תלות פיזית / התעללות ויש להשתמש בו בזהירות.