מה ציוד נדרש הוקי שדה?

סקירה כללית

ההיסטוריה של הוקי שדה עשויה לחזור לפני 4,000 שנה, כאשר מצרים העתיקה שיחקו משחק דומה עם כדור קטן מקל ארוך. המשחק המודרני של הוקי שדה התגבש באנגליה בסוף המאה ה -18. זה היה הציג לארצות הברית בשנת 1901 על ידי מורה אנגלית לחינוך גופני בשם קונסטנס Applebee. הוקי שדה הוא בעיקר ספורט גברים ברחבי העולם. בארצות הברית, לעומת זאת, הספורט נשלט על ידי נשים.

מקלות הוקי שדה

אתה צריך מקל מסוים לשחק הוקי שדה. מקלות אלה יש שני צדדים. צד אחד (בדרך כלל בצד שמאל) נקרא “הצד משחק” והוא שטוח על החלק התחתון. הצד השני מכונה צד שאינו משחק, והוא מעוגל מלמעלה למטה. על פי חוקי הוקי שדה רשמיים, מקל לא יכול לשקול יותר מ 737 גרם, וזה רק תחת 26 אונקיות.

כדור ויעדים

כדור הוקי שדה הוא גם הכרחי, הכדור הזה הוא בדרך כלל לבן עשוי פלסטיק קשה, מוצק. זה חייב לשקול בין 5 1/4 אונקיות 5 5/4 אונקיות, ואת היקף חייב למדוד בין 8/16 אינץ ‘ו 9 1/4 אינץ’. תזדקק לשני כלובי מטרה, אחד בכל קצה של השדה. אלה למדוד 12 מטר רוחב, 7 מטרים גבוה 4 מטר עמוק.

נעליים וציוד מגן

אתה יכול לשחק הוקי שדה בכל בגדים כי הוא נוח, אבל תצטרך שדה הוקי cleats כדי לקבל אחיזה טובה על השדה כפי שאתה מפעיל. השומרים השומרים כי יגן על הרגליים שלך מן המגע צריך להיות גם שחוקים. משקפי מגן, כפפות ו mouthguards הם משוחק גם על ידי שחקני הוקי שדה.

ציוד Goalie

שדה הוקי השוער צריך קסדה עם כלוב כדי להגן על הפנים. Goalies גם צריך ריפוד נוסף. כריות הרגל של השוער לא יכול להיות גדול מ 12 אינץ ‘רחב, ואת היד ואת כריות רפידות לא יכול להיות יותר מ 14 אינץ’ או רחב יותר מ 9 אינץ ‘.