מה משקאות אתה צריך לשתות כדי לעזור לרדת שומן בבטן?

סקירה כללית

משקל לא רצוי ושומן בבטן כתוצאה מלקיחת קלוריות רבות מדי והוצאות מעט מדי מהם. גם אם אתם אוכלים דיאטה בריאה באופן סביר, כמה משקאות, כגון שייקים חלב סודה רגיל, יכול לדחוף אותך מעל הגבול היומי שלך קלוריה. המעבר מיצי פירות יספק תזונה טובה יותר, אבל משקאות אלה עדיין לתרום על כמו קלוריות רבות כמו סודה. כדי לאבד שומן בבטן, לבחור משקאות עם פחות שומן וקלוריות.

חלב דל שומן

חלב דל שומן מוגדרת כבעלת 2 אחוז, 1 אחוז או ללא שומן, המכונה גם שומן ושומן, שומן תוכן. חלב מלא מכיל 3.25 אחוז שומן. אם אתה שותה חלב עם דגנים, סידן או משקאות ממותקים, אלה עם שומן לפחות יעזור לך לאבד שומן הבטן שלך המהיר ביותר, במיוחד אם אתה שותה חלב כל יום.חלב אחד של חלב מלא יש 149 קלוריות, 2 אחוזים, 122 קלוריות, 1% 102 קלוריות, ו nonfat, 83 קלוריות. האגודה האמריקנית לסוכרת מזהירה אותך לא להוציא חלב מהתפריט שלך רק בגלל שיש לו יותר קלוריות מאשר משקאות אחרים. אתה צריך את הויטמינים והמינרלים בחלב, אבל לא את השומן. באופן דומה, חלב בטעם הוסיף סוכר וקלוריות אתה לא צריך.

סודה מתקתקת

שתייה אחת או שתיים 16-oz. משקאות מוגזים באופן קבוע מדי יום יוסיף כמו רבים כמו 274 קלוריות הסיכומים היומיים שלך. משקאות אלה אינם מספקים תזונה, מלבד סוכר, אשר הגוף שלך עשוי להמיר שומן בבטן.איגוד הלב האמריקני מציע לשתות משקאות מוגזים דיאטה שנעשו עם ממתיק שאינו קלורי במקום, הפחתת צריכת הקלוריות שלך לאפס. כאשר אתה הבא להשקיע אנרגיה, אתה תהיה שריפת שומן מאוחסן במקום זרם חדש של סוכר.

מים בבקבוקים לא ממותקים

אפס קלוריות מים יכול לעזור לך לאבד שומן בבטן על ידי סיפוק צמא שלך ואת בלוטות הטעם. האפשרויות כוללות מים מינרליים, “שתייה” מים ממקורות עירוניים ומימן מוגזים, כגון סודה, סודה קלאב ומי תה נוצצים; קלוריות נטולות פריים לא יוסיפו לשומן בטן, בניגוד לתכולת הסוכר הגבוהה במימי ויטמין מסוימים. בדוק את העובדות תזונה על הבקבוק כדי לוודא מים יש אפס קלוריות.

לחץ על מים ומשקאות מבושלים

לשתות כמו הרבה אפס קלוריה ברז או מים מסוננים כמו שאתה רוצה מבלי לתרום אחסון שומן. קפה ותה לא ממותקים מכילים 2 קלוריות. USDA מציין כי לחץ של מיץ לימון יוסיף רק 1 או 2 קלוריות.