מה הם המרכיבים של תחליב התינוק של ג ‘ונסון?

סקירה כללית

תחליב לתינוקות של ג’ונסון, חומר נפוץ פופולרי לעור תינוקות, מכיל מרכיבים המתגבשים כדי להגן על העור מפני יובש מבלי להשאיר שאריות שמנוניות. באתר היצרן עולה כי המרכיבים של קרם התינוק של ג’ונסון הם היפואלרגניים ומוכיחים קלינית להיות עדינים ומתונים.

מַיִם

מים הם ממס שבו כל המרכיבים האחרים הם מומס. זה עוזר ביצירת תחליבים, את השמן ואת מרכיבי המים של קרם, עוזר לשמור על המרכיבים המשולבים במצב חלק וממוסס עבור יישום אפילו הכולל על העור.

פרופילן גליקול / Myristyl Myristyl

פרופילן גליקול סופג מים ומסייע למוצר הכולל לשמור על לחות. ידוע גם בשם 1,2-propanediol, פרופילן גליקול התנאים לחות העור בשל יכולתו למשוך מים. באופן דומה, myristyl myristate מעשים כמו סוכן מיזוג העור, עוזר מוצרי העור לשמור על לחות. Myristyl Myristyl הוא נגזרת של אסתר של חומצה מיריסטית.

Glyceryl Stearate / חומצה סטארית / חומצה אולאית

Glyceryl stearate הוא תוצר של אסטריפיקציה של חומצה סטארית. Glyceryl stearate, לבן או קרם בצבע שעווה מוצק, נעשה על ידי תגובה גליצרין עם חומצה סטארית, חומצת שומן המתקבל שומנים מן החי ושומן מן הצומח. חומצה אולאית היא גם חומצת שומן המתקבל שומנים ושומנים מן החי והירקות. יחד, תערובת של stearate glyceryl, חומצה stearic וחומצה אולאית לשמש סוכני מיזוג העור, עוזר למזג מרכיבים תמימים בדרך כלל לתוך תחליב אחיד.בנוסף, glyceryl stearate מייצב את הנוסחה, מקטין אידוי מים, עושה את המוצר להקפיא עמיד, ו שומר אותו מפני יצירת קרום פני השטח. Glyceryl stearate הוא המרכיב העיקרי אחראי על הפחתת תחושת השמנוניות הכוללת של המוצר הסופי.

Polysorbate 61

Polysorbates הם מטרה כללית הידרופילית, פעילי שטח nonionic, כלומר הם מושכים מים לא לנתק לתוך יונים חיוביים שלילי כאשר מומס במים. תגובה סורביטול עם תחמוצת אתילן מייצרת polysorbates. לכל פוליסורט יש מספר שונה המשויך אליו, המשקף את המספר הממוצע של שומות של תחמוצת אתילן שהגיבו לכל שומה של סורביטול. לדוגמה, polysorbate 61 מציין כי היה בממוצע 61 שומות של תחמוצת אתילן הגיבו לכל שומה של סורביטול. Polysorbates לפזר שמן במים עוזר emulsify את קרם, סיוע בפירוק אפילו של מרכיבים אחרים.

C12-15 benzoate אלקיל הוא אסתר של חומצה benzoic. במרכך התינוק של ג’ונסון, המרכיב הזה מתפקד כסוכן אמוליינט וסמיך. הוא מספק aftertouch מיזוג לעור התינוק רגיש, ופועל כסוכן מיקרוביאלית וחומר משמר.

Sorbitan stearate הוא לבן כדי בצבע חום כהה המיוצר על ידי התגובה של סורביטול עם חומצה סטארית. Sorbitan stearate אינו מסיס במים, אבל עושה עבודה כמו emulsifier מעולה, עוזר למזג את שמן ומים החומרים יחד.

Cetyl אלכוהול הוא לבן, דונג מוצק שיש 16 פחמנים. אלכוהול Stearyl יש 18 פחמנים. הם משמשים emollients ו co-emulsifiers להגדיל את צמיגות או עובי של קרם. את העובי הרצוי ניתן להתאים על ידי התאמת כמויות של אלכוהול אלה. אלכוהול בנזיל הוא נוזל, המשמש בעיקר כחומר משמר, אשר מגדיל את חיי המדף של קרם.

שעוות דבורים מסייעת לשמור על תחליב, או תערובת של מרכיבים שמן ומים, מן ההפרדה לרכיבים בודדים שלה. זה גם עוזר להגדיל את עובי תחליב הסופי. בשל תוספת של שעוות דבורים, ג ‘ונסון של קרם לתינוקות יש עקביות שמנת כי יש גם נוקשות מסוימת אליו, אבל זה לא קשה.

Dimethicone הוא פולימר מבוסס סיליקון המכיל שתי קבוצות מתיל. זוהי תערובת נוזלים של פולימרים siloxane אשר ברורים, un-reactive, לא רעילים ולא דליקים. הוא משמש קרם התינוק של ג ‘ונסון כמו סוכן מיזוג העור, כמו גם על תכונות הזרימה הייחודית שלה, עוזר ביישום חלקה של קרם על העור.

איזופרופיל palmitate הוא חסר צבע, כמעט חסר ריח, נוזל המיוצר על ידי תגובה חומצה palmitic עם isopropyl aclochol. המוצר אסתר פונקציות כמו סוכן מיזוג העור, קלסר, opacifier – מה שהופך את המוצר הסופי אטום – וגם בתור emollient.

Parabens הם סוג של מרכיבים נגזר חומצה para-aminobenzoic. הם פועלים בעיקר כחומרים משמרים, הגדלת חיי מדף המוצר.

Carbomers הם מולקולות גדולות שהוכנו יחידות יחיד של חומצה אקרילית polyethyl polyethers. הם לספוג ולשמור על המים, נפיחות פעמים רבות הנפח המקורי שלהם. BHT מייצג hydroxtoluene butylated. הוא לבן-צהבהב-לבן, מוצק גבישי המתפקד כחומר נוגד חמצון חלש, מונע או מקלקל קלקול של המוצר מפני סחרחורת: הידרוקסיד הנתרן מסייע בשליטה על ה- pH הסופי של המוצר, כך שהוא אינו חומצי ומרגיז במיוחד לעור התינוק . ניחוח אדום 33 להקנות את הריח ואת הצבע הרצוי למוצר הסופי.

C12-15 אלקיל בנזואט

סורביטאן סטיראט

אלכוהול Cetyl, אלכוהול Stearyl, אלכוהול בנזיל

שעוות דבורים סינתטית

Dimethicone

איזופרופיל Palmitate

Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Carbomer, ריח, BHT, סודיום הידרוקסיד, אדום 33