מה הם היתרונות של תה ירוק אבקת תה?

סקירה כללית

תה ירוק ידוע בזכות המאפיינים הבריאים שלו, ותה מאטה אינו יוצא דופן. כוס אחת של תה matcha שווה ערכים תזונתיים נוגדי חמצון של 10 כוסות של תה ירוק מבושל, אומר matchasource.com. צריכת אבקת Matcha היא בחירה מזינה יותר מאשר תה מבושל מן העלים ולאחר מכן מתוח. הוספת תה ירוק Matcha לתזונה היא דרך קלה להגביר את הבריאות ואיכות החיים.

לחימה במחלה

תה ירוק Matcha מכיל חומרים נוגדי חמצון, בדומה סוגים אחרים של תה ירוק. Matchasource.com קובע כי רמות של נוגדי חמצון תה ירוק matcha הם גבוהים יותר מאשר של תרד אוכמניות. נוגדי חמצון מסייעים להגן על התאים מפני רדיקלים חופשיים שיכולים להרוס תאים ורקמות ולעזור לחזק את המערכת החיסונית, אומר domatcha.com. Catechins הם סוגים של נוגדי חמצון כי הם רק נוכח תה ירוק. Epigallocatechin gallate, או EGCg, הוא קאטצ’ין הידוע במאפייניו החזקים לסרטן, ומרכיב 60% מהקטצ’ינים שנמצאו בתה ירוק, בהתאם ל- matchasource.com.

הרפיה נפשית

L-theanine הוא חומצת אמינו שנמצאת כמעט בלעדי במפעל התה קמליה sinesis והוא יכול לגרום גלי אלפא בדרך כלל מושגת רק על ידי מדיטציה, אומר domatcha.com. במצב נפשי זה, שלווה מתרחשת יחד עם בהירות מנטלית ועירנות, אבל במצב כללי של רגיעה. L-theanine נגד תופעות קפאין של גירוי, ומסייע להוריד את לחץ הדם, לשפר את הזיכרון, להפחית תסמיני PMS ולהפחית מתח, על פי domatcha.com. ההשפעות של L-theanine בדרך כלל להתחיל חצי שעה אחרי כוס אחת של תה Matcha הוא נצרך והוא יכול להימשך שמונה עד 12 שעות, אומר domatcha.com.

דטוקסיפיקציה

תה שמקורו עלים, אשר מקבלים את צבעם מחומר שנקרא כלורופיל. Chlorophyll מסייע לחסל מתכות כבדות ו toxins מהגוף, על פי matchasource.com. שלא כמו תה שבו העלים מושלכים פעם תה, תה ירוק matcha עשוי אבקה, אשר נצרך יחד עם התה. צריכת אבקת תה ירוק המכיל את כלורופיל imbues תה עם תכונות detoxifying. Chlorophyll גם מסייע לאזן רמות pH בדם ומכיל תכונות אנטיבקטריאליות, אומר domatcha.com.

קָפֵאִין

תה Mega גבוה בקפאין, אבל זה מתנהג בצורה שונה מזו שנמצאה תה אחרים וקפה. Domatcha.com מסביר כי קפאין תה תה מצטרף נצמד קטצ’ינים והוא שוחרר לתוך זרם הדם לאט כמו קטצ’ינים נשברים. זה נותן שתיין אנרגיה מתמשכת ולא פרץ קצר של אנרגיה אינטנסיבית, ואחריו lows. זה, יחד עם L-theanine, מספק גירוי פחות גירוי מן הקפאין.