מה הם היתרונות של זנגביל כבוש?

סקירה כללית

שורש ג’ינג’ר, מרכיב מפתח במנות אסיאתיות רבות, יכול להיות מוכן במובנים רבים. טעמו החריף והמתובל משופר באמצעות שיטה אחת להכנת ג ‘ינג’ ר – לכבס אותו בפתרון של חומץ וכמה תבלינים אחרים. מחקר אינו תומך לחלוטין את היתרונות המשוערים של אכילת ג’ינג’ר כבוש אך רבים מעשבי מרפא מאמינים כי היא מציעה מספר יתרונות בריאותיים.

מקור של חומרים מזינים

ג ‘ינג’ ר, כולל ג ‘ינג’ ר כבוש, הוא בדרך כלל לא נצרך בכמויות גדולות מה שהופך את הערך התזונתי שלה מינימלית. 1 oz. מנה של שורש ג’ינג’ר מספק מעט פחות מ -5% מהערך היומי המומלץ של אשלגן, מגנזיום, נחושת, מנגן וויטמין B6. בישול או כבישה זנגביל עשוי להפחית את החומרים המזינים.

הקלה במערכת העיכול

ג ‘ינג’ ר, בצורות רבות, משמש כדי להפחית את מחלות העיכול כמו גז בחילות. אם שורש ג ‘ינג’ הוא באמת יעיל או לא יש עדיין הוכח, אבל רבים שניסו את זה מצאו את זה שימושי. מזון בריא ביותר בעולם מציע כי השורש מכיל השפעות נוגדות חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות המשפרות מצוקה במערכת העיכול. Motion מחלה וחולי בוקר בהריון עשוי להיות מופחת על ידי צריכת כל סוג של זנגביל, כולל זנגביל כבוש. ריח חריף וטעם השורש להקשות על אנשים מסוימים לצרוך כאשר חווים בחילה והקאות.

טיהור פלטה

זנגביל כבוש מוגש עם מנות אסיאתיות, כגון סושי, כחומר ניקוי לחך. שורש נאכל בין חתיכות של דגים גולמיים או מאכלים דומים כדי לשפר את החוויה הקולינרית. מטהר חיך עובד על ידי איפוס בלוטות הטעם כדי למנוע מהם מלהיות המום או desensitized לטעום של הפריט. אכילת כמה נגיסות של אותו מזון גורם לטעם להיות מונוטוני או פחות מרשים. אכילת זנגביל כבוש בין נגיסות או לפני המעבר לצלחת אחרת יכולה למנוע את זה קורה.

הטבות בריאות אחרות

ג’ינג’ר נחשב להוריד את הכולסטרול, להפחית את הייצור של תאים סרטניים ולהפחית דלקת עם מחלות כמו דלקת פרקים. המחקר עדיין לא תומך ברעיונות אלה לפי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד. מחקרים הראו את השורש כדי להיות השפעה טובה יותר מאשר פלסבו.