מה הם היתרונות של ויטמין B6 עבור נשים?

סקירה כללית

הקבוצה של ויטמיני B כוללת B1, B2, B6, B12, ניאצין, חומצה פולית, ביוטין וחומצה פנטותנית, על פי האתר KidsHealth מ Nemours. ויטמינים אלה לשחק כמה תפקידים חשובים בגוף שלך, כולל ייצור אנרגיה מזין את המוח. ויטמין B6 נקרא גם pyridoxine, ואתה יכול לקבל את אספקת היומי מזונות כגון דגני בוקר, גזר, תרד, חלב, גבינה, ביצים, דגים או ספקים. אם להשלים, נא לדבר עם הרופא שלך לזכור כי ויטמינים ותוספי אינם מוסדר על ידי מזון ותרופות.

סימפטומים של הריון

בחילה והקאות במהלך ההיריון מכונה בדרך כלל מחלת בוקר. אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי (UMMC) מדווח כי 30 מ”ג של ויטמין B6 בכל יום עשוי לעזור להקל על בחילות בוקר. אמנם לא כל המחקרים לא הראו את אותן תופעות, כדאי לדון לוקח ויטמין B6 עם הרופא שלך כאשר אתה בהריון.

תסמונת קדם וסתית

מידע על האפקטיביות של ויטמין B6 להקלה על תסמינים קדם-מחזוריים, או PMS, מגיע בעיקר מחולות נשים ורופאים, קובע ה- UMMC. כפי שציין UMMC, מסלולים קליניים על שימוש ב- B6 עבור PMS לא הראו שום תועלת, אבל זה אפשרי שיפור הסימפטומים עשוי להשתנות בכל אדם. כמו כן, זה בדרך כלל לוקח עד 3 חודשים כדי לראות כל הבדל בתסמינים שלך, אז אם אתה מסכם את התוספת שלך לפני כן, אתה יכול להחמיץ את כל היתרונות הפוטנציאליים של ויטמין B6 עבור PMS.

צמיחת שיער

זה לא רק גברים שיכולים לסבול נשירת שיער. נשים גם לאבד את השיער, ובניגוד לגברים, זה יכול להתחיל בכל גיל לפני גיל 50 ולאחר מכן, קובע את החברה הבינלאומית לכירורגיה לשיקום שיער. השיער מורכב מחלבון הנקרא קראטין, ו- B- ויטמינים – יחד עם חומצות אמינו – הם אבני הבניין של החלבון, על פי סימור מ ‘ויבר, רופא עור מבוסס יוסטון. בשנת 2001 מחקר פולני שפורסם בכתב העת “Wiadomosci lekarskie” ועל המכון הלאומי לבריאות האתר. ויטמין B6 זריקות משופרת מצב השיער של נשים מופחת נשירת שיער, כולל נשירת שיער מ alopecia מפוזר.

דלקת מפרקים שגרונית

יותר נשים מאשר גברים סובלים ממצב אוטואימוני זה, אשר גורם לתסמינים כגון דלקת מפרקים, נפיחות ונוקשות. דלקת מפרקים שגרונית, או דלקת מפרקים שגרונית, עלו גם בקרב נשים בין השנים 1995 ו 2007. על פי UMMC, RA קשורה לרמות נמוכות של ויטמין B6. אכילת מזונות עשירים יותר בוויטמין זה, או השלמת התזונה שלך עם זה, יכולה לעזור להפחית דלקת ועשויים לספק הקלה מסוימת מדלקת מפרקים שגרונית.