מה הם הטיפולים לשיער פגום על ידי חמצן?

שמן טיפולים חמים

הדבר האחרון שפוגע בצרכים של חמצן הוא טיפול כימי נוסף. לרפא שיער פרילי, פריזי עם מוצרים טבעיים החותם את לציפורן, לספק ציפוי מגן ולהוסיף ברק. בעוד מוצרים מסחריים עבור שיער פגום שיער קיים, שקול להשתמש בשמנים צמחיים פחות יקר טבעי כל הבוטני. אתה עשוי למצוא את החומרים האלה ללא כימיקלים במיוחד עדין ויעיל לשיער פגום על ידי חמצן, טיפולי צביעה אחרים, מכשירי עיצוב וסביבה.

חליטות צמחים

לדברי סופרת היופי הטבעית דינה פלקוני, טיפולי שמן חמים חודרים עמוק לקרקפת, כמו גם את זקיקי השיער שנפגעו מבחינה כימית. הפוך משלך שמן טיפול חם עם חוחובה, זית, שומשום או שמן קוקוס. שמן שומשום עלול להחשיך את השיער במידה מסוימת, כך בלונדיניות יכול לבחור לבחור שמן אחר. במיקרוגל או בדוד כפול, לחמם בעדינות כמות קטנה של שמן עד שהוא מגיע רק מעל טמפרטורת הגוף, 100 עד 105 מעלות F הוא אידיאלי. אם באמצעות שמן קוקוס, מוצר semisolid, לתת לו זמן להמיס. הסר את השמן מן מבער או מיקרוגל ולהחיל על הראש שלך על ידי עבודה בשמן לתוך השיער והקרקפת. השתמש לא יותר מ 2 כפית. שֶׁמֶן. מכסים את השיער בעטיפת פלסטיק ומגבת או כובע. השאירו את הטיפול במשך שעה לפחות, ולאחר מכן שטפו את המגבת.

“מקרר” תרופות

“תה” כמה תה צמחים עושים שטיפה מעולה עבור שיער פגום, על פי “עשבי תיבול לבריאות וריפוי” של Kathi Keville. בוטנים כי הם גבוהים בחלבון וריפוי תרכובות להשאיר ציפוי מגן על השיער שנותן לו מראה מבריק יותר חותמות פיצול מסתיים. מרתיחים 1 ליטר מים ומציפים אותו מעל 5 כפית. עשבי תיבול יבשים. בחירה טובה עבור זה עירוי צמחים, או לבד או בשילוב, כוללים comfrey, שורש bondock, קמומיל, קלנדולה, לבנדר ורוזמרין. תן את עשבי תיבול תלול במשך כחצי שעה, ולאחר מכן המתח להוסיף 1 כף. חוֹמֶץ. לאחר תערובת מתקרר, שיער שמפו ויוצקים את עירוי צמחים על השיער שלך. הטיפול יכול להיות שטוף עם מים או שמאל.

חלבון וחומרים נוגדי חמצון עשירים במזון המפורסם ריפוי פרוקסיד פגום השיער כולל ביצים, אבוקדו וחלב קוקוס, מציין את הבית הסעד באתר האינטרנט Grannymed.com. מערבבים חצי מחלב אבוקדו עם חלמון ביצה. הוסף חלב קוקוס עד תערובת הופך להדביק ולעבוד דרך השיער שלך. השאירו את הטיפול ב 5 דקות לפחות, ולאחר מכן לשטוף מגבת יבש. אם תרצה, תחליף בננה לאבוקדו. טיפולים טבעיים אחרים שהוזכרו לעיתים קרובות לשיער פגום בצבע כוללים שימוש בכמות קטנה של מיונז במקום מצב רגיל – השאירו אותו בין 5 דקות לשעה לפני השטיפה — או ספרייצינג על בירה רגילה. ריח הבירה נמוג, ולכן אין צורך בשטיפה.