מה החומרים נמצאים vigrx פלוס?

סקירה כללית

VigRx פלוס הוא שיפור זכר תוספת צמחים שתוכננה על ידי מובילים בריאות קצה. VigRx Plus נבדק קלינית עם תוצאות המציגות שיפור ביכולת לקבל זקפה, לקיים אחד, ולהגדיל את כמות האורגזמות. רבים מן החומרים משמשים להגברת זרימת הדם ושיפור ההתעוררות המינית. VigRx Plus הוא נוסחה משופרת של VigRx המקורי עם שלושה מרכיבים חדשים הוסיף תוצאות לטווח ארוך. למרות VigRx פלוס הוא עשה עם כל צמחי מרפא טבעיים כבר למחקר קליני, התוצאות שלה לא היה קליני או מדעית תוקף או שאושר על ידי ה- FDA. התייעץ עם רופא לפני תחילת הטיפול, כפי שייתכנו גורמים בריאותיים אחרים עבור ליבידו נמוך או תפקוד לקוי של זיקפה.

ביופרין

BioPerine הוא המרכיב הראשון ואת הבסיס של VigRx פלוס. זהו מרכיב טבעי עשוי פרי הודי פלפל שחור והפך תמצית ידועה piperine. BioPerine הוא פטנט נבדק קלינית בארצות הברית. BioPerine מגביר את הספיגה של חומרים מזינים הוא מעורבב עם תוספי תזונה. BioPerine הוסיף VigRx פלוס מגדיל את כל המאפיינים ומוסיף עוצמה של צמחי מרפא אחרים בנוסחה. לדברי Sabinsa, היצרנים של BioPerine, מספר מחקרים הגיעו למסקנה של עלייה של מסיסים בשומן מסיס במים ויטמינים B וסלניום בדם של אנשים בריאים כאשר נלקח עם BioPerine. אמנם יש מספר תביעות חיוביות במחקרים, האחרונה נערכה בשנת 1999. לא נערכו מחקרים אחרים ולא הוצגו ראיות חותכות לטענות סבינסה.

דאמיאנה וגפן פנקטור

דמיאנה שימשה כאפרודיזיאק במשך עשרות שנים, ולדברי מייקל טיירה, מחבר הספר “הדרך של עשבי תיבול”, השימוש בו הוא במיוחד לליבידו נמוך. העלים יכול להיות מעושן או גרם לאבקה כדי להגדיל את הליבידו. נקב גפן, על פי תמצית צמחים פלוס, מגביר טסטוסטרון וכוח. זה גם מגביר את הכונן המיני ומפחית את אימפוטנציה.

תמצית העלה Epimedium ו עלה Gingko

תמצית עלה Epimedium הוא שמן עשוי epimedium pimedium grandiflorum, או goatherb, צמח. תמצית העלה מיוחדת זו משמשת לסיוע בכבד, בכליות ובאברי הרבייה הגבריים. זה כבר בשימוש ברפואה הסינית המסורתית, שכן הוא מגרה ייצור הורמון אנדרוגן והוא טוב בטיפול אימפוטנציה גברית. לדברי מייקל טיירה, רופא נטורופתית, עלה גינקגו מספק אנרגיה והוא מלא תכונות נוגדות חמצון. גינקו הוא ציין גם לסייע זרימת הדם, אשר ב VigRx פלוס היה לקדם זרימת דם בריאה הפין.

אסיה ג’ינסנג אדום

אסיה ג’ינסנג אדום הוא וריאציה של ג’ינסנג Panax, אשר ציין את יכולתה לשפר את זרימת הדם ואת לחץ הדם. הרפואה הסינית רואה ג’ינסנג להיות “המלך של כל הטוניקות” על פי מייקל טיירה. ג’ינסנג הוא לא לשמש שבו יש דלקת או מתח על הלב. התייעץ עם רופא לפני נטילת VigRx Plus אם יש בעיות בדלקת או בלב.

עוזרר ברי מלא של phytochemicals, כימיקלים באופן טבעי כי לקדם בריאות. לדברי Phyllis Balch, CNC ומחבר “מרשם לריפוי תזונתי”, ברי עוזרד עובד על מערכת הדם ומסייע לחץ דם תקין על ידי הרחבת כלי הדם הכליליים.

כמה עשבי תיבול נוסף VigRx פלוס משמשים aphrodisiacs. הם משמשים להגברת התגובה המינית ואת העוצמה. אלה הוסיף VigRx פלוס הם ראו דקלון, muira poama לנבוח לחלץ catuaba לנבוח לחלץ. ראה דקלון שימש כדי לסייע בבריאות הערמונית במשך עשרות שנים. זה ידוע גם יש תכונות aphrodisiac. Muira Puama לנבוח לחלץ הוא מעורר והוא שימושי עבור אימפוטנציה כפי שהוא משפר גבריות תשוקה ותשוקה. Catuaba לנבוח לחלץ הוא צמח הברזילאי עם תכונות אפרודיזיאק חזק. זה עובד על ידי הרחבת כלי הדם כדי להגביר את זרימת הדם תקין כמו גם על מערכת העצבים כדי להגביר את הרגישות. Catuaba לנבוח ידוע גם בתור ממריץ ומגביר אנרגיה.

עוזרר ברי

עשבי תיבול אפרודיסיאק