מה החומרים הביתה אני יכול להשתמש עבור טונר הפנים & cleanser?

סקירה כללית

פנים ניקוי פנים וטונרים יכול לקחת נתח גדול מתוך המשכורת שנצברו קשה, מוצרים אלה מתמלאים לעתים קרובות עם מגוון רחב של חומרים משמרים, צבעים בלתי רצויים. בריא, חומרים רעילים בארון המטבח שלך יכול להיות יעיל, ללא תוסף חלופות למוצרים מסחריים, והם לא ייקח נגיסה ענק מתוך התקציב שלך. בחר מרכיבים המתאימים לסוג העור שלך.

קְוֵקֶר

שיבולת שועל נמצא מספר מסחרי מוצרי טיפוח העור והם משולבים בקלות לתוך ניקוי ביתי יעיל כי תועלת כמעט כל סוג העור. מערבבים כוס של שיבולת שועל עם כפית של קרם העור האהוב עליך עבור ניקוי עור יבש. מוסיפים כפית יוגורט רגיל לספל דייסה לעור שומני. מערבבים כפית דבש לתוך כוס קוקר עבור עור רגיל. השתמש שיבולת שועל שלמה או שיבולת שועל מגולגל. הימנע מיידיות או בישול מהיר זנים.

עגבנייה

עור שמן היתרונות של טונר העור עגבניות. מערבבים מיץ עגבניות משומר עם מספיק דבש כדי להפוך את התערובת דביק. לחלופין, למזג עגבניות טריות, בשלות עם כמות קטנה של וודקה מלפפון. טונר עשוי כף מיץ עגבניות וכמה טיפות של מיץ לימון מסייע לכווץ נקבוביות מוגדלות. מוסיפים את השמן מ ויטמין E כמוסה לעשות טונר לחות לעור שמן.

מיץ לימון

מיץ לימון עושה יעיל cleanser עבור עור שמנוני. בשילוב עם כמות קטנה של אבקת חלב או דייסת שיבולת שועל, ניקוי העור exfoliates. השתמש מיץ לימון ויוגורט רגיל עבור ניקוי מרגיע עבור אקנה או עור מגורה. מערבבים עם מיץ לימון עם פירות אחרים כמו קיווי או תות כדי לעשות מאולתר עור שומני cleanser.

תה ירוק

תה ירוק ידוע יתרונות בריאותיים רבים שלו, ופשוט תה ירוק טונרים העור הם לא יוצא מן הכלל. השתמש תה רופף, או לחתוך שקית תה. מערבבים את התה הרופף במים מינרליים. הוסף כמה טיפות של לימון או מיץ ליים כדי תה ומים מינרליים, ויש לך טונר יעיל לעור שמנוני. יוצקים את הטונר לתוך בקבוק תרסיס, ולאחסן את הטונר במקרר עבור טונר קירור, חם מזג האוויר.

בגלל תכונות מרגיעה, לחות, הדבש הוא מועיל לכל סוג העור והוא יכול לשמש מגוון אינסופי כמעט של cleansers וטונרים. מעורבב עם מלפפון, דבש עושה טונר יעיל לעור שילוב. מערבבים דבש עם שקדים הקרקע עבור ניקוי העור עדין, פילינג. מוסיפים כמה טיפות של מיץ לימון לתערובת לעור שמנוני. השתמש בדבש מעורבב עם כמות קטנה של סוכר עבור פילינג שפתיים פילינג. מערבבים סבון טחון לתוך דבש יעיל, כל מטרה ניקוי פנים.

דבש