מה גורם לתגי עור אצל ילדים?

פיתוח פנים

תגי עור הם דשים קטנים או ידיות של העור, כי יכול להופיע על חלקים שונים של הגוף. התגים הם בצבע בשר והם שפירים, אם כי גודל של תג העור יכול לפעמים להפריע לפעילויות רגילות. ילד יכול לפתח תגי עור, הנקראים גם papillomas, בדיוק כמו מבוגרים. ניו זילנד Dermatological החברה של Dermnet NZ שירות מסביר כי הגורם המדויק של תגי עור לא תמיד ברור אבל כמה גורמים יכולים לשחק אם ילד – או מבוגר – הולך לפתח גידולים בעור.

וירוסים

ילדים עשויים להיוולד עם תגי עור ליד האוזניים שלהם, על פי KidsHealth מ Nemours. את קטן protuberances ממוקמים לעתים קרובות מול האוזניים כי הסחוס כי צורות האוזניים של התינוק שלך עדיין לא מעובה כדי ליצור את צורת האוזן הרגילה. בית החולים לילדים בבוסטון דן במצבים בהם ילד יכול לקבל תג עור ליד הנקודה שבה האוזן העליונה מחוברת לראש. תגים אלה אינם מזיקים, אך מומלץ לשקול הסרה מסיבות קוסמטיות.

צ’אפינג

ילדך עלול לפתח בליטות דמויי יבלות או תגי עור רפויים יותר כתוצאה של וירוסים שיכולים לשכב רדומים בגוף במשך זמן מה. נשיאת נגיף ה- HPV עלולה לגרום לתגיות עור אצל ילדים ומבוגרים כאחד, כמו וירוס המולוסקום. המולוסקום מתפשט דרך מגע גופני קרוב ויכול לחיות על מגבות ומשטחים בבית. המרכזים לבקרת מחלות מסבירים כי המולוסקום שכיח ביותר אצל ילדים מתחת לגיל 10, אם כי ילדים ומבוגרים בכל הגילאים יכולים להידבק.

Dermnet NZ תיאוריה כי chafing של העור יכול ליצור תגי העור. ילדים הסובלים מעודף משקל נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח את הגידולים, במיוחד באזורים של הגוף המסומנים בקפלי עור – בית השחי והצוואר הוא שני כתמים נפוצים. ילדים צעירים ששפשפו את עיניהם עלולים לסבול מתגי עור בעפעפיים העליונים.