מה אתם יכולים לאכול מזון במהלך detox?

סקירה כללית

דיאטות Detox מנסה לטהר את הגוף על ידי ביטול מזונות הגורמים הצטברות רעילים ומזהמים אחרים באמצעות צום שונה, מסביר Northwestern Health Sciences University. כמה דיאטות detox ממליצים רק מיץ ומים, בעוד שאחרים מאפשרים מזונות שלמים, כי הם קל לעיכול. Northwestern Health Sciences University ממליצה בעקבות גמילה שאינה מעבירה את גופך למצב רעב ועונה על הצרכים התזונתיים הבסיסיים שלך. כאשר בעקבות דיאטה גמילה, להימנע מכל מזון מעובד ומעודן, אלכוהול, קפאין, סוכר, מזון משופרת כימית, טעמים מלאכותיים ממתיקים ושומנים טרנס.

פירות טריים

אכילת פירות טריים מספק את הגוף עם חומרים מזינים חיוניים לתפקד כראוי, לתת לך אנרגיה, סיוע בעיכול עשוי לסייע במניעת מחלות כרוניות רבות, על פי Health.gov. רוב הפירות עשירים בסיבים וקלוריות קל, קל להכין ולאכול וממלאים. כדי להבטיח שאתה מקבל שפע של ויטמינים בעוד על דיאטה גמילה, לאכול מגוון רחב של פירות טריים.

ירקות טריים

ירקות טריים טריים לעזור לרסן את הרעב, הם נמוכים קלוריות גבוה בויטמינים ומינרלים. רוב הירקות להתפרק בקלות במערכת העיכול והוא יכול לעזור לספק את הכמיהה שלך עבור חטיפים מלוחים ופריך. ירקות במצבם הטבעי הם בעלי צפיפות אנרגיה גבוהה יותר מאשר כאשר מבושל או juiced, אשר ימלא אותך עם פחות קלוריות. בחר מגוון של צבעים כדי להבטיח שאתה מקבל מגוון רחב של ויטמינים מן הירקות שלך בזמן דיאטה גמילה.

דגנים מלאים

דגנים מלאים כגון שיבולת שועל לחתוך פלדה, קינואה ואורז חום ופראי הם פחמימות מורכבות, אשר יספק לגוף שלך אנרגיה ללא מס על מערכת העיכול שלך. כאשר אוכלים דגנים מלאים על דיאטה גמילה, לשמור על גודל מנה קטנה ולאכול את הדגנים שלך מוקדם ביום, מציין יוגה מגזין מגזין. תמיד לאכול דגנים מלאים ללא מלח או רטבים.

פשתן

זרעי פשתן ושמן זרעי פשתן גבוהים בחומצת שומן אלפא-לינולנית, חומצת שומן חיונית טובה לתפקוד הלב והלב, על פי MayoClinic.com זרעי פשתן ושמן הם גם עשירים בסיבים ובעלי תזונה עשירה, כדי לעזור לך להרגיש מלא בעת דיאטה detox שלך. נסה להוסיף זרעי פשתן או שמן סלט ירקות שלך או אורז חום.