מהם השימושים הרפואיים לאינסטציה?

מניעת הרזיה

Ignatia אמארה היא תרופה הומיאופתית נגזר שעועית סנט Ignatius, Strychnos ignatii. שעועית מגיע עץ יליד הפיליפינים וחלקים אחרים של דרום מזרח אסיה. בהינתן הכינוי “פרוזאק הומיאופתית” בשל השפעותיו המרגיעות על מערכת העצבים, על פי האתר Natural Standard, Ignatia משמש לטיפול בשלבים של צער. כאשר תרופות הומיאופתיות לא הוכח על ידי ניסויים מחקריים מדעיים, או אם הסימפטומים נמשכים, התייעצות עם רופא מוסמך מוסמך.

מדכאת אורן ליצ ‘ן Planus

גיליון אוקטובר 2008 של כתב העת “הומיאופתיה” דיווח על מחקר שבחן את ההשפעות של תרופות הומיאופתיות על הופעת שלשולים וירידה במשקל חזירונים גמלו. החוקרים גילו כי חזירונים שקיבלו תמיסה מלוחים סוכרוזיים שהכילו מינונים הומיאופתיים של עשבי תיבול, כולל Ignatia amara, ירדו פחות במשקל ב -7 הימים שלאחר הגמילה – שבמהלכם הם קיבלו את הפתרון – מקבוצת הביקורת של חזירונים שלא לקבל גם תמיסה מלוחים סוכרוז או מלוח סוכרוז עם תרופות הומיאופתיות. לא ברור אם ניתן להשיג תוצאות דומות בניסויים בבני אדם.

השפעות רגשיות ופיזיות של גיל המעבר

אוראלי חזזית היא מחלה אוטואימונית דלקתית המשפיעה על רירית הפה, על פי MayoClinic.com. מחקר שנערך בשנת 2009 בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת טהראן באוניברסיטת טהראן בטהראן, איראן, מצא כי מטופלים עם לינוקס בעל פה בעל פה מטופלים במשך ארבעה חודשים בהכנה הומיאופתית של Ignatia בדילול של 30C, או 10 כדי הכוח השישי, היה ירידה בגודל הנגע ברמות הכאב המדווחים.

טיפול רפואי חירום

איגנטיה ניחנה היטב במשפט של הפרעות רגשיות הקשורות לגיל המעבר, עם שיפור משמעותי שדווח הן בסימפטומים פסיכולוגיים והן בתסמינים פסיכוסומטיים, או בתלונות פיזיות הנובעות מסיבות פסיכולוגיות, על פי מאמר שפורסם בגיליון ינואר 2004 של “אתיקה למדע ולהנדסה”. בהשוואה לטיפולים פרמצבטיים, ההכנה לאיגנטיה הייתה נסבלת טוב יותר והיו לה פחות תופעות לוואי. בנוסף, התלונות על אקלים ירדו ב -96% בקבוצת האיגנטיה.

הקשות תלונות עיכול

במחקר על ההשפעות של ההומיאופתיה במסגרת טיפול חירום, שפורסם בינואר 2003 “הומיאופתיה”, חולים שנפצעו בתאונת בנייה ניתנו Ignatia יחד עם ההכנות ההומיאופתיות אחרים טיפול אורתופדי סטנדרטי. המטופלים החלו באיגנטיה 24 שעות לאחר הטראומה הראשונית. דווח על שיפור משמעותי בכאב ובחרדה מופחתת. עם שחרורו, החולים דיווחו על יעילות הטיפול ב- 67% מתלונות הכאב והחרדה.

האתר ABC הומיאופתיה מפרטת שימושים רפואיים נוספים עבור Ignatia, כולל היישום שלה במקרים של התכווצויות הקיבה והמעיים, הבטן חמוץ, השתוקקות מזונות חומציים, כאבים קוליים בבטן, בפרט, גזים.