מהם הסכנות של אפיקור?

סקירה כללית

התגלית של EpiCor כתוספת למערכת החיסונית הייתה מקרית למדי, והמוצר המבוסס על שמרים עבר מספר ניסויים בבני אדם ללא תופעות לוואי. משתמשי EpiCor דיווחו על ירידה בשכיחות הצטננות ומחלות אחרות. Embria Health Sciences, יצרנית EpiCor, מדגישה כי התוסף פועל לאיזון המערכת החיסונית ואינו נלחם בצטננות או בשפעת, כך שזה יותר אמצעי מניעה.

הִיסטוֹרִיָה

התחלותיו של EpiCor חוזרות לחברת Diamond V Mills שבאיווה, אשר במשך עשרות שנים הכינה תוסף מיוחד למאכל בעלי חיים, אשר סייע להגדלת הייצור של פרות חלב. עם הזמן, חברת הביטוח ציינה כי עובדים מסוימים – אלה שנחשפו למוצר השמרים – כמעט ולא דיווחו על מחלות. החברה בדקה את השמרים התוססים שלה במעבדה ומצאה שלמוצר היו יותר נוגדי חמצון מאשר אוכמניות.

ניסויים

EpiCor נבדק בהצלחה בשני מחקרים נפרדים עם חולדות, שקיבלו מנות דומות של 210 כמוסות יומיות במשך 1.5 שנים. המכרסמים לא הראו שום השפעות רעילות במבחן. התוסף שימש גם ללא תופעות לוואי במספר ניסויים בבני אדם, והוא הוענק למעמד של טוקסיקולוגים.

אזהרות

EpiCor מגיע שמרים של ברואר כי כבר מעובד. שמרים בירה רגיל, עם זאת, לא לקחת עם תרופות נוגדות דיכאון, וזה לא צריך להילקח עם תרופות אנטי פטרייתי. כדי להיות בטוח, לדון להשתמש EpiCor עם הרופא שלך לפני תחילת משטר.