מהם הסיכונים ארוכי הטווח של לא לאכול בריא?

אוסטאופורוזיס

תזונה בריאה קשורה לאינספור יתרונות, כולל מערכת משופרת של המערכת החיסונית, ירידה בסיכון למחלות ולמחלות ואריכות ימים משופרת. כאשר שנים של אכילה לא בריא לצבור, גורמים אלה עלולים לסבול. דיאטה לא בריאה מגבירה את הסיכוי לפתח מחלות חמורות כמו אוסטאופורוזיס, לחץ דם גבוה ומחלות לב וכלי דם. כדי למנוע מחלות כאלה, לשקול תזונה מאוזנת, עשירים מזין הרבה לפני הסימפטומים להגדיר את התוצאות הטובות ביותר.

לַחַץ יֶתֶר

אוסטאופורוזיס מתייחס עצמות שביר כי הסיכון גבוה של שבירה. על פי אוניברסיטת Purdue, אוסטאופורוזיס מופיע בעיקר אצל קשישים מבוגרים, לעתים קרובות כתוצאה של חיים שלמים של תזונה לקויה. כמו צעירים, כמו בתחילת שנות ה -20 במקרה של נשים, סידן מתחיל בהדרגה לרוקן עצמות. אם אתם לא צורכים כמות מספקת של סידן, ויטמין D וויטמין C או אם משקל גופכם נשאר נמוך בצורה מסוכנת לפרקי זמן ממושכים, הסיכון שלכם לאוסטיאופורוזיס עולה באופן דרמטי.כדי להפחית את הסיכויים לפתח אוסטאופורוזיס, לצרוך מגוון של סידן- מזון עשיר, כגון מוצרי חלב דלי שומן, לחמים מועשרים בסידן, דגנים, מיצים וחלב סויה, תרד, סלמון, סרדינים וטופו. פירות הדר, עגבניות ותותים הם מקורות חיוביים של ויטמין C, ואתה יכול לקבל ויטמין D על ידי היציאה אל השמש מדי יום לתקופות קצרות. ויטמין D קיים גם במוצרי חלב או מוצרי סויה מועשרים.

מחלת לב וכלי דם

לחץ דם גבוה, או לחץ דם גבוה, מתרחשת כאשר העורקים שלך הופך צפוף עם רובד, אשר מצטבר לאורך זמן. רוב הלוחקים עורק הוא נגזר דיאטה בדרך כלל נובעת שומנים רוויים, שומני טראנס צריכת כולסטרול תזונתי בנוסף אכילת יתר בכלל. מומחים ב- Purdue מראים כי עד 50% מהמבוגרים באמריקה נמצאים בסיכון לפתח יתר לחץ דם, מה שמגדיל את הסיכויים לשבץ, אי ספיקת כליות, התקף לב וכישלון לב: על פי “Mayo Clinic”, השמנת יתר או השמנת יתר, נתרן או אשלגן קטן מדי או ויטמין D, וצריכה מופרזת של אלכוהול הם גורמי סיכון משמעותיים עבור יתר לחץ דם. כדי למנוע או לסייע בהורדת לחץ דם גבוה, לצרוך מגוון רחב של מזונות בריאים, כגון פירות, ירקות, דגנים מלאים ומקורות חלבון רזה, וכן לחתוך על סוכרים הוסיף, שומנים רוויים ומזון מטוגן עמוק. פעילות גופנית סדירה היא גם אמצעי למניעת יתר לחץ דם.

מחלות לב וכלי דם, כגון מחלת לב, טרשת עורקים, אי ספיקת לב, התקף לב ושבץ מוחי, הם מחלות חמורות, שעלולות להיות מסכנות חיים העלולות לנבוע משנים של אכילה לא בריאה. לדברי איגוד הלב האמריקני (AHA), תזונה בריאה היא אחד הכלים היעילים ביותר שיש לך להילחם במחלות לב. מזונות כגון שומנים רוויים (המצויים בבשר שומני, גבינה, חמאה וביצים) ושומני טרנס (המצויים בקיצור, מרגרינה, מזונות עמוקים ומזון חטיפים מעובדים) מגבירים את הסיכון למחלות לב וכלי דם. מזונות עשירים בחומרים מזינים, כגון פירות, ירקות, דגנים מלאים, קטניות ומקורות חלבון רזים אחרים, עלולים להפחית את הסיכון למחלות כאלה. בנוסף, AHA ממליץ לפחות שתי מנות של דגים שומניים, כגון סלמון, טונה, או מקרל, בשבוע, כפי שהם מספקים את הגוף עם חומצות שומן אומגה -3, שומנים בריאים ללב הגוף דורש. – בריאות מונעת ולמנוע מחלות הקשורות לדיאטה, לדבוק תזונה מאוזנת, עשיר במגוון מזונות מזינים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לחפש הדרכה ופיקוח מקצועי מוסמך או תזונתיים מקצועי.