מהם היתרונות של חלב שריר?

עלייה במשקל

למרות השוק תוספת הוא צפוף עם אפשרויות, חלב שריר CytoSport, תוסף החלפת ארוחה חלבון גבוהה, הוא ידוע במיוחד. תוסף זה משמש לעתים קרובות על ידי bodybuilders וספורטאים אחרים מחפשים לעלות במשקל שריר עם רווח שומן מוגבל. CytoSport שריר חלב יש פרופיל בניגוד תוספי חלבון רבים אחרים. הוא מכיל פחמימות נוספות – 16 גרם למנה – ותכולת שומן גבוהה – 12 גרם למנה, עם 6 גרם רווי. עם זאת, המרכיבים של חלב שריר CytoSport עשוי להציע יתרונות עבור הביצועים ואת הרכב הגוף בשילוב עם פעילות גופנית. התייעץ עם רופא לפני השימוש בכל תוספי מזון.

הפחתת נזק חמצוני

חלב שריר CytoSport עשוי לעזור לך לעלות במשקל עבור ספורט או סיבות אחרות כי זה גבוה קלוריות. מנה אחת מכילה 300 קלוריות, והאתר הרשמי של CytoSport ממליץ לצרוך אותו לפני האימונים שלך, לאחר האימונים שלך לפני השינה, אשר יסתכמו 900 קלוריות נוספות ליום. קלוריות נוספות אלו עשויות לסייע לך להשיג עודף קלורי שיוביל לעלייה במשקל.

שיפור בביצועי פעילות גופנית

למרות פעילות גופנית יש השפעות מועילות רבות על הבריאות הכללית, זה עלול גם לגרום ללחץ חמצוני. מתח חמצוני יכול להזיק לתאים שלך, אבל זה יכול לקזז על ידי נוגדי חמצון. CytoSport שריר חלב מכיל ויטמינים A, C ו- E, אשר נחשבים ויטמינים נוגדי חמצון. בנוסף, שריר חלב מכיל טאורין, אשר מציע מחקר עשוי להיות בעל תכונות נוגדות חמצון. מחקר שפורסם בגיליון מרץ 2004 של כתב העת Amino Acids מצא כי הטאורין עשוי להפחית את הנזק החמצוני מהתרגול.

שריפת שומן

על פי מחקר מארס 2004 חומצות אמינו, הטאורין עשוי גם לסייע בהארכת הפעילות ושיפור ביצועי הסיבולת. בנוסף, CytoSport שריר חלב מכיל צורות רבות של פחמימות, כולל פרוקטוז גלוקוז. השילוב של פחמימות עשוי גם לשפר את הביצועים, על פי מחקר של גיליון פברואר 2008 של רפואה ומדע בספורט ופעילות גופנית. מחקר זה מצא כי פרוקטוז לבד, כמו גם פרוקטוז גלוקוז בשילוב, שיפור סיבולת אופניים.

למרות חלב שריר CytoSport משמש לעתים קרובות להשגת שריר, זה עשוי גם להיות מועיל לשריפת שומן. הסיבה לכך היא חלב שריר הוא גבוה בחלבון, אשר יכול לעזור להגדיל את קצב חילוף החומרים. בנוסף, CytoSport שריר חלב מכיל טריגליצרידים שרשרת בינונית, אשר עשוי לקדם אובדן שומן. מחקר שפורסם בעיתון הבינלאומי להשמנת יתר והפרעות מטבוליות קשורות מצא כי הטריגליצרידים של שרשרת בינונית עשויים לשפר את החמצון בשומן, או שריפת שומן לאנרגיה.