מהם היתרונות הבריאותיים של תה קש שיבולת שועל?

מְשַׁתֵן

Avena sativa, המכונה גם שיבולת שועל בר, גרון, קש או קש קש, הם עשב יליד סקוטלנד. כל צמח בוגר משמש למטרות רפואיות למעט השורשים. אם הצמח מותר להתבגר, אז זה מיובש הזרעים מוסרים ומשמשים כמו דגנים פופולרי המכונה שיבולת שועל. הצמח כולו הוא מזין עשיר והוא נלקח בדרך כלל כמו תה.

יתרונות פנימיים

על פי צמחי מרפא מייקל טיירה, צמחים צמחיים כגון שיבולת שועל קש על ידי הגדלת זרימת השתן, הם משמשים לטיפול השמנה, נפיחות הלימפה, שימור, דלקת עצבים, דלקות בדרכי השתן, אבנים בכליות התפרצויות עור. MayoClinic.Com אומר משתנים לעבוד על ידי אילוץ הכליות שלך לשים יותר נתרן לתוך השתן שלך, אשר ייקח יותר מים יחד עם זה. על ידי כך שיש פחות נוזל פועל דרך הוורידים שלך, זה שם פחות לחץ על קירות העורקים שלך. צמח שיבולת שועל, כולל קש שיבולת שועל, נחשב בטוח, אבל אתה צריך קודם לדבר עם הרופא שלך לפני השימוש בשחת שיבולת שועל כמו משתן כדי למנוע סיבוכים רפואיים אחרים.

יתרונות חיצוניים

קש קש, נלקח כמו תה או לחלץ, משמש עשבי מרפא כמו טוניק כדי להדוף את הדיכאון. קש שיבולת שועל משמש בדרך כלל ברפואה המסורתית צמחים כדי להזין ולחזק את מערכת העצבים המרכזית. זה גם נחשב ממריץ כי הומיאופתים ישתמשו כדי לעזור לטיפול בדלקות בכבד ודלקת פרקים. על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, לקיחת קש שיבולת שועל יכול לסייע במניעת או לטפל אוסטאופורוזיס על ידי הגדלת רמות ההורמון הממריצים את צמיחת התאים. שיבולת שועל בר, כולל קש שיבולת שועל, נמכרים בדרך כלל כתוספת לשיפור הגבר, אם כי זה עדיין לא הוכח קלינית לעשות זאת.

מקורר, תה מוכן שיבולת שועל קש יכול להיות ממוקם ישירות על העור שלך או הוסיף אמבטיה שיכולים לעזור להזין עור יבש, כמו גם לטפל אקזמה קלה. קש קש משמש גם כתרופה עממית לטיפול יבלות. בגלל קש שיבולת שועל מכיל כמויות גבוהות של סיליקה, המהווה את המרכיב העיקרי של הציפורניים שלנו, זה יכול לעזור לשמור על ציפורניים וציפורניים חזקות ללא פיצול. קש קש יש תכונות emollient שיכולים להועיל השיער שלך. השתמש תה כמו לשטוף את השיער כדי להוסיף גוף ובוהק.