מהם הטיפולים לארטוקוקוס אוטוקוקוקוס?

אַנְטִיבִּיוֹטִיקָה

מינים אנטרוקוקוס של חיידקים הם הגורם השכיח ביותר של זיהומים בדרכי השתן בבית החולים. אנשים עם דרכי השתן לא נורמלי או לטווח ארוך catheters השכיחות לעתים קרובות לקבל אלה UTIs. אנטיביוטיקה הם קו ההגנה הראשון נגד UTIs אנטרווקוקלית. עם זאת, השימוש הלא נכון שלהם בתקופה האחרונה הובילה את הופעתה של antococci עמידות לאנטיביוטיקה. במחקר שפורסם בגיליון דצמבר 2007 של “חדשות רנאל ואורולוגיה”, ד”ר אל נמר קובע כי מספר משמעותי של גברים עם UTIs אנטרווקוקליים הם overtreated או contreated.

אנטיפיטרים

Ampicillin היא התרופה המועדפת לטיפול ביותר UTIs אנטרווקוקל. זה מעכב את האנזים transpeptidase הנוכחי enterococci ויוצר חורים בקיר התא החיידקי המוביל למוות התא. כמה זנים של enterococci עמידים ampicillin כי הם מייצרים אנזים שנקרא בטא lactamase אשר יכול להשבית את האנטיביוטיקה. Ampicillin בתוספת sublactam יכול לשמש לטיפול במקרים כאלה. מרכיב ה- sublactam של האנטיביוטיקה מונע את התרופה beta-lactamase מחומר לאמפיצילין, הן אמפיצילין והן אמפיצילין פלוס סאבלאקטם שייכים למשפחת הסם של פניצילין, אליה מטופלים רבים אלרגיים. חולים אלה מטופלים באמצעות vancomycin. Vancomycin פועל על ידי עיכוב סינתזה קיר התא שכפול של enterococci. Vancomycin עמידים enterococci, או VRE, תפס את תשומת הלב של הקהילה הבריאות כאשר הם גרמו זיהומים תכופים בחולים immunocompromised. מידע שנאסף על ידי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן במהלך השנים 2006 ו -2007 הראה כי כ -30% מן UTIs אנטרוקוקל שנרכש בבית החולים נגרמו על ידי VRE. כמה זנים של VRE גם עמיד בפניצילין, cephalosporins, clindamycin, ו aminoglycosides. בדיקות מעבדה כמו מבחני מיקרוביאלית נדרשים כדי לקבוע את הרגישות האנטיביוטית של זנים כאלה. Nitrofurantoin משמש לעתים קרובות לטיפול בדלקות בדרכי השתן הנגרמות על ידי VRE. המנגנון המדויק של nitrofurantoin אינו ידוע אך הוא חשוד כי התרופה פועלת על ידי פגיעה בחומר גנטי חיידקי או DNA. Daptomycin הוא אנטיביוטיקה lipopeptide כי הוא יעיל נגד VRE. אופן הפעולה של daptomycin אינו מובן לחלוטין, אבל נראה לעבוד דרך הפרעה של קרום התא בקטריאלי.

הִידרָצִיָה

קדחת היא סימפטום נפוץ של UTIs אנטרווקוקל וניתן לטפל בהם באמצעות תרופות נוגדות חומצה – תרופות הנלחמות בחום – כגון אצטמינופין ואיבופרופן. תרופות אלה מורידות את טמפרטורת הגוף, והן ניתנות לעיתים קרובות דרך הפה או דרך הווריד לחולים עם דלקות בדרכי השתן אנטרווקוקליות.

אי ספיקת כליות ואובדן כליות הם שני הסיבוכים הנפוצים ביותר של זיהומים בדרכי השתן. כמויות מוגברות של נוזלים יכול לעזור לשמור על תפקוד הכליות ולמנוע היווצרות של אבנים כליות. נוזלים ניתן לתת דרך הפה או תוך ורידי, בהתאם למצב של המטופל. נוזלים יכולים גם לעזור לשטוף את החיידקים דרך שתן.