מהם הגורמים לזרעי זרעים?

סקירה כללית

פיתוח של יבלות ו יבלות הוא הדרך של העור שלך מנסה לשמור על עצמה מפני המתח, משקל ההתנגדות. תירס נפוץ לפתח בגלל נעליים מתאים כראוי. תירס זרע, כפי שהשם מרמז, הוא קטן, יבש ונוקשה כמו זרע זה יכול להתפתח בכל מקום על הרגל אבל בדרך כלל צץ על הכדור או העקב של כף הרגל. זרעי זרע ניתן למנוע על ידי הסרת מקור הלחץ. תירס אינם רציניים ודורשים טיפול רק אם הם מרגיזים.

נעליים

למרות הגורם המדויק של זרעי זרע אינו ידוע, הם לעתים קרובות לפתח כאשר העור יבש. כאשר הנעלה אינה מתאימה כראוי או כאשר נעלי עקב גבוהה הם שחוקים, הם מפעילים לחץ על אזורים מסוימים של הרגל שלך. נעליים כי הם רופף מדי עלול לגרום הרגליים להמשיך ללחוץ על הנעל. במקרים מסוימים, את קו תפירה בתוך הנעל עשוי לשפשף את הרגל.

גרביים

הרגליים שלך יכול להיות חשוף חיכוך מיותר אם לא תצליח ללבוש גרביים עם נעליים וסנדלים. לובש גרביים או גרביים כי הם הדוקים מדי או אחרת אינם מתאימים את הרגליים עשוי גם להוביל לבעיות כגון זרעי תירס.

לחץ מתח

זרעי זרעים עשויים להתפתח מהלחץ ומשקל הנגרמים על ידי תנועות חוזרות, כגון הליכה על משטח משופע או עמידה או הליכה על משטח קשה, כגון בטון, לתקופה ממושכת. לפעמים זרעי זרע הם בגלל דפוסי הליכה לא מאוזנים. זה עלול לגרום ללחץ מופץ באופן לא אחיד על הרגליים, אשר מכונה הילוך או הפרעות ביומכני.

עיוותים ברגל

המרפאה של Mayo אומרת מומים ברגל, כמו נפיחות (גבשושית לא תקינה, גרמית שנוצרת על המפרק בבסיס הבוהן הגדולה), האמרטו (הבוהן כפופה במפרק האמצעי, כך שהיא מזכירה פטיש) ועצם Spurs (תחזיות גרמי לפתח לאורך הקצוות של העצמות), עשוי ליצור שפשוף מתמיד הנעל שלך.