ויטמינים עבור דליות

סקירה כללית

דליות ורידים הם הורידים מוגדלים שמשפיעים בעיקר על הרגליים והרגליים. דליות ורידים הם מצב שכיח בקרב אנשים רבים, גורם אי נוחות כאשר הליכה או ישיבה במשך תקופה ארוכה של זמן. למרבה המזל, יש מבחר של ויטמינים אתה יכול לקחת כל יום כדי לסייע במניעת ולטיפול דליות.

ויטמין סי

על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, ויטמין C חשוב עבור סיוע בייצור של קולגן, חלבון המשמש לייצור קולגן ואלסטין. רקמות אלה חיוניים עבור ורידים בריאים כי הם עוזרים לטיפול בכאב דליות ורידים וגם לעזור להפחית את הדלקת בעורקים. בנוסף, הן של רקמות אלה לסייע לשמור על הקירות וריד גמיש. האתר של אמא טבע קובע כי ויטמין C חשוב לסייע לשמור על כלי הדם קירות חזק ומונע bulging.

ויטמיני B

ישנם מגוון של ויטמיני B מקבוצת B קומפלקס של ויטמינים שיכולים לעזור לטפל ולמנוע דליות ורידים. על פי אתר אמא טבע, אתה צריך כמות נאותה של ויטמיני B, במיוחד ויטמין B12 ו B6, בתזונה היומית שלך אם יש לך היסטוריה של קרישי דם במשפחה שלך. כמו כן, אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי אומר כי ויטמין B3 יכול לעזור לשפר את זרימת הדם וגם מפחית את רמות הכולסטרול בדם.

ויטמין E

ויטמין E הוא גם חשוב עבור דליות ורידים כי זה עוזר לשפר את זרימת הדם הכוללת ומקדם זרימת דם בריאה. על פי אתר אמא טבע, ויטמין E יש צורך לשמור על טסיות דם דבק יחד דבק בצד של קירות כלי הדם. ויטמין E מסייע להפחית את הדביקות של טסיות הדם, אשר הוא חיוני גם עבור אנשים בסיכון גבוה בקטגוריה של תנאי הסבל כגון קרישי דם וסוכרת סוג 1.