ויטמינים ועשבי כאבים בגב

סקירה כללית

ספונדילוזיס מותני הוא סוג של דלקת מפרקים ניוונית המשפיעה על העצמות של הגב התחתון, על פי אתר השדרה היקום. מחלה ניוונית זו גורמת כאב, ואפילו שיתוק, בידיים וברגליים, על ידי הפעלת לחץ על העצבים היוצאים מעמוד השדרה. רופאים עשויים להמליץ ​​על תרופות ללא מרשם, כגון acetaminophen או איבופרופן, על הכאב. במקרים חמורים יותר, הרופאים עשויים לנקוט מרשם משככי כאבים, סטרואידים ואולי ניתוח. ויטמינים מסוימים ותרופות צמחיות יכול גם לטפל ביעילות רבות של הסימפטומים. תמיד להתייעץ עם רופא לפני תחילת כל צמחים או תוספת ויטמין התוכנית.

ויטמינים C ו- E

ויטמין C תורם להיווצרות קולגן, והגוף משתמש בקולגן כדי לבצע סחוס, אומר זולטן רונה, מחבר הספר “אוסטיאוארתריטיס בריאות טבעית”. הוא גם ממליץ על ויטמין E משום שהוא מגרה חלבונים לבניית סחוס ומסייע להקל על חלק מהכאב דלקת קשורה ל ספונדילוזיס מותני. על פי המשרד של תוספי התזונה, המינון היומי המומלץ עבור ויטמין C הוא עד 90 מ”ג לגברים 75 מ”ג לנשים. המינון המומלץ של ויטמין E למבוגרים הוא 15 מ”ג ליום.

ויטמין B12 ו Niacinamide

פיטר בלס, מחבר הספר “Osteoarthritis: מניעה וריפוי ללא תרופות”, ממליץ על ויטמין B12 משום שהוא תורם לבריאות העצם ועשוי לשפר את כוח המפרקים בחולים עם ספונדילוזיס מותני. Bales גם ממליץ niacinamide, או ויטמין B3, אשר זמין על ידי מרשם. Bales מייעץ כי niacinamide משפר מטבוליזם הסחוס. אלה עם מחלת כבד, עם זאת, לא צריך להשתמש niacinamide. אתה צריך לקחת niacinimide רק לפי הוראות רופא. המינון המומלץ עבור ויטמין B12 הוא 2.4 mcg ליום.

צמחי מרפא

לינדה ב. וייט, מד”ר, מחברת “חנות תרופות צמחיות”, ממליצה על טופר השטן על תכונותיו האנטי-דלקתיות. טופר השטן זמין בצורת קפסולה, וד”ר וייט ממליץ לקחת 1000 מ”ג פעמיים ביום. נשים בהריון ונשים צריך להימנע לוקח טופר של השטן. זולטן רונה ממליץ על זנגביל, שיש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, והוא זמין יותר מאשר טופר של השטן. ג ‘ינג’ ר מגיע במספר צורות, כולל טריים מסוכרים, כל צורה יעילה. ג’ינג’ר מגיע גם ארוז תה מסחרי, ורונה ממליץ על כמה כוסות ביום.