ויטמינים בתרד

סקירה כללית

אם אתה לא אוהב תרד, ייתכן שתרצה לבקר את הירקות כדי למצוא את הדרך שבה אתה נהנה לאכול את זה כדי לקחת את היתרונות הבריאותיים שלה. אם אתה מוצא תרד מבושל חזק מדי לטעמך, נסה תרד גולמי במקום. זה יותר קל בטעם והוא יכול להיות מוחלף על חסה בסלט או על כריכים, או שאתה יכול למזג קומץ לתוך החלק האהוב עליך. תרד מכיל כמה ויטמינים חשובים שיש להם השפעה גדולה על בריאות הגוף ועל מניעת מחלות.

ויטמין K

אתה צריך ויטמין K עבור קרישת הדם תקין. כל כוס תרד גלם מכיל 145 מיקרוגרם של ויטמין K, שהוא מדהים 181 אחוז מהערך היומי. עם זאת, אם אתה לוקח כל תרופה עבור דילול הדם, כגון warfarin, המכונים הלאומיים לבריאות מזהיר כי אכילת מזונות כמו תרד כי יש תוכן גבוהה ויטמין K יכול להשפיע על כמה טוב warfarin עובד. אם אתה אוהד של תרד אבל הם על תרופות, לדבר עם הרופא שלך על כמה תרד אתה יכול לצרוך בבטחה.

ויטמין

תרד מכיל כמויות גבוהות של ויטמין A בצורה של בטא קרוטן, עם 1 כוס תרד גלם המספק 2813 יחידות בינלאומיות, או 56 אחוזים DV. בטא קרוטן עשוי לסייע בהגנה מפני מחלות לב, ריאות וסרטן הערמונית ומחלות ניוון של העין כמו ניוון מקולרי, וזה מגביר את המערכת החיסונית, על פי מכון לינוס פאולינג. זה גם פועל כמו נוגדי חמצון. נוגדי חמצון להגן על הגוף מפני נזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, אשר מתוארים על ידי אוניברסיטת קולומביה כתאים כי הם בעצם תקלה ובתורה יכול לגרום לתאים בריאים תקלה על ידי מנסה לגנוב אלקטרונים ממולקולות התא. הנזק הרדיקלי החופשי הוא האמין להיות הגורם הבסיסי של הזדקנות מוקדמת, כמו גם מחלות רבות.

ויטמין E וויטמין C

כוס אחת של תרד גולמי מציעה 0.6 מיליגרם, או 18 אחוז של DV, של ויטמין E ו 8.4 מיליגרם, או 14 אחוז DV, של ויטמין C. בעוד אלה שני נוגדי חמצון ויטמינים זמינים באופן נרחב מזונות אחרים, העובדה שאתה מסוגלים לצרוך את שניהם יחד במנה של תרד הוסיף יתרונות בריאותיים. איגוד הלב האמריקני ממליץ במקום לקחת תוספי ויטמין נוגדי חמצון, אתה צריך לצרוך מזונות עשירים ויטמינים אלה, כמו ויטמינים צריכים לעבוד יחד כדי להציע את היתרונות הגדולים ביותר לבריאות.

ויטמיני B

תרד מכיל גם כמה חברים של ויטמין B משפחה, עם הנפוצה ביותר להיות חומצה פולית, ב 58.2 מיליגרם, או 15 אחוז DV, במנה 1 כוס. חומצה פולית חיונית להיווצרות רקמות ותפקוד תקין של תאים, כמו גם ייצור של דנ”א. המכונים הלאומיים לבריאות קובע כי נשים בהריון צריך לוודא שיש להם הכנסה נאותה של ויטמין זה, כמו רמות נמוכות של זה בגוף קשורים מומים מולדים.