ויטמינים בסלט ירקות

סקירה כללית

סלט ירקות, כמו ירקות אחרים, הם נמוכים שומן וקלוריות, לא מכילים כולסטרול ויש להם תוכן ויטמין ומינרלים גבוהה, מה שהופך אותם לחימה הלחימה, מזין ארוז powerowers. למעשה, סלט גדול, בריא יכול לספק הרבה של ויטמין היומי שלך מינרלים הדרישה, על פי Medline פלוס. בחר מגוון של ירקות לסלט שלך, להוסיף ירקות אחרים תוספות כי הם רוויים בשומנים רוויים, ומזינים את הגוף עם ויטמינים טבעיים, טעים.

ויטמין K

ירקות עלים ירוקים הם מקור של ויטמין K, אשר יש צורך דם קריש יכול גם לתרום כוח העצם אצל קשישים, על פי Medline פלוס. בגלל תפקידה של קרישת הדם, ויטמין K יכול להפריע תרופות דליל דם כגון warfarin, הידוע גם בשם קומדין. אם אתה לוקח warfarin, להתייעץ עם הרופא שלך על האינטראקציה שלה עם ויטמין ק רוב ירקות עלים מציעים כמויות מספיקות של ויטמין K, וגם תרד כרוב לספק את הדרישה היומיומית שלך 1-מנה הגשה.

ויטמין

ויטמין A שומר על העור והעיניים בריא ומסייע לווסת את המערכת החיסונית כדי למנוע ולהיאבק זיהומים, על פי משרד תוספי התזונה. צמחים מכילים את קרוטנואיד צורה של ויטמין A, הידוע ביותר והיעיל ביותר שבו הוא בטא קרוטן. רוב עלים ירוקים כהים מציעים כמה ויטמין A, וכן כוס או חסה, תרד או חסה romaine מספק את כל צריכת צריכת היומיום. ויטמין A הוא מסיס בשומן, ולכן קצת שמן זית, גבינה או רוטב סלט יעזור לגוף לספוג את זה.

ויטמין B

ירקות ירוקים ירוקים מספקים חומצה פולית, או ויטמין B-9, וויטמין B-6. חומצה פולית יש צורך ליצור ולתחזק תאים חדשים – זה עוזר להפוך את ה- DNA ומונע שינויים DNA שיכול להוביל לסרטן. חומצה פולית גם מסייעת לייצר תאי דם אדומים ומונעת אנמיה. ויטמין B-6 מעורב בחלבון וחלבון תאי דם אדומים, תפקוד מערכת העצבים ומערכת החיסון ושמירה על רמות הסוכר בדם. קייל הוא גבוה במיוחד בחומצה פולית – כל כוס מציעה 94 מיקרוגרם, או רק ביישן של רבע הצרכים היומיומיים שלך.

ויטמין סי

בני אדם לא עושים ויטמין C בתוך הגוף, כך מקבל את זה ממקורות מזון או תוספי חיוניים. ידוע גם בשם חומצה אסקורבית, ויטמין C הוא הכרחי לריפוי הפצע. זה גם נוגד חמצון המסייע להגן על הגוף מפני הנזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, אשר יוצרים כאשר הגוף ממיר מזון לאנרגיה ועשוי לתרום למחלות לב וסרטן. ויטמין C משפר את ספיגת הברזל והוא מעורב גם במערכת החיסונית. תראו את כרוב כמקור מצוין של ויטמין C. כל כוס מכילה 80 מיליגרם, וזה יותר מאשר הדרישות היומיות עבור נשים ו 89 אחוז של הדרישה לגברים.