ויטמינים בלימונים

סקירה כללית

לימונים סיוע בעיכול בעיות כאשר מעורבב עם מים חמים. הם גם יעילים בריפוי biliousness, צרבת, בחילה, עצירות ותולעת תולעים. אם אתה נוהג לשתות מיץ לימון באופן קבוע בבקרים זה פועל כמו טוניק לכבד שלך וממריץ את הכבד שלך לעשות מרה ולהיות מוכנים לעכל את המזון שאתם אוכלים במהלך היום. מים לימון יכול גם לסייע בהקלת הסימפטומים של שקדים, אסטמה וכאב גרון. לימונים לספק את הגוף עם ויטמינים רבים כי הם מועילים לבריאות שלך.

ויטמין סי

לימון אחד מכיל 44.5 מ”ג של ויטמין C. A 2 Z של בריאות, יופי וכושר ב learninginfo.org מסביר כי בשל תכולת ויטמין C גבוהה לימונים הם עשויים לעזור למנוע ולטפל זיהומים, להפיל חום גבוה להחיש ריפוי הפצע . ויטמין C תומך במערכת החיסונית שלך כדי לסייע להדוף מחלות וזיהומים. ויטמין C חיוני עבור סינתזה של קולגן מרכיב מבניים חיוני של כלי הדם, העצם, מיתרים וגיידים.

ויטמין

לימון אחד מכיל 18 IU של ויטמין A. מדינת אורגון מדינת מדינות, “ויטמין A הוא הידוע בכינויו ויטמין אנטי וירוס, כי זה נדרש לתפקוד תקין של המערכת החיסונית.” ויטמין A הוא חיוני למראה העין שלך, תומך בצמיחה העצם ואת התפתחות השן ומסייע לשמור על שיער בריא, ריריות העור ואת העור.

ויטמין B5

לימונים להזין את הגוף עם ויטמין B5 או חומצה pantothenic. לימון אחד מכיל 0.16 מ”ג של ויטמין B5. החוקרים מציינים כי מבוגרים זקוקים ל -5 מ”ג ויטמין B5 ליום ונשים בהריון צריכות להגדיל את צריכתן ל -6 או 7 מ”ג ליום. ויטמין B5 הוא קריטי עבור תהליך חילוף החומרים שלך של מזון ותומך היווצרות של הורמונים וכולסטרול טוב.