דרכים לעצור דימום וסת

תרופות NSAID

אין תרופות הביתה יכול להפסיק לחלוטין את המחזור החודשי. עם זאת, כמה תרופות ללא מרשם ותוספי יכול לעזור להפחית את זרימת וסת לקצר את משך הזמן. אם התקופה שלך היא ממושכת מאוד או גורם לאובדן דם משמעותי, הרופא שלך עשוי לייעץ לך לנסות טיפול מרשם. כמה שיטות לסיום הווסת יכולות לקיים אינטראקציה עם גלולות למניעת הריון ותרופות אחרות המשפיעות על ההורמונים. צור קשר עם הרופא שלך אם אתה נתקל בבעיות מחזוריות מתמשכות, אלה עשויים להיות סימן של מצב רפואי כגון אנדומטריוזיס או תסמונת שחלות פוליציסטיות (PCOS).

טיפול באסטרוגן

לדברי Mayo Clinic, תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות (NSAID) עשויות לסייע בהאטת זרימת הווסת. Non- מרשם NSAIDs כוללים ibuprofen, naproxen ו acetominophen. אלה יש יתרון נוסף של הקלה על כאבי מחזור.

לנבוח לנבוח

במקרים מסוימים, רופא רשאי לרשום גלולות או זריקות המכילות אסטרוגן. אלה בדרך כלל להפסיק את הווסת.

ארנק של שפרד

נביחות התכווצויות, תרופה מסורתית לכאבי מחזור, עשויה לעזור לעצור או להאט את דימום הווסת. המידע הרפואי באתר Drugs.com מדווח כי קליפת התכווצות לא נחקרה בהרחבה, עם זאת, עדויות מוקדמות עולה כי הוא בטוח במתינות.

באופן מסורתי משמש לטיפול דימום וסת כבד דימום לאחר הלידה, תיק הרועים של עשב עוזר להרגיע התכווצויות של הרחם. RxList מדווח כי הארנק של הרועה עלול לגרום נמנום ושינויים בלחץ הדם.