איזה מין רופא מסיר קלוואידים?

אם יש לך קלוואידים, רופא המשפחה שלך יכול לבצע סקירה ראשונית של המצב שלך. בהתאם לרצינות של הקלויד, הרופא שלך עשוי לספק טיפול או להפנות אותך לרופא עור, רופא המתמחה בתנאים המשפיעים על העור, הציפורניים והשיער.

טיפול Keloid הוא היעיל ביותר אם מבוצע זמן קצר לאחר הצמיחה צורות הראשון. הרופא יכול להתחיל טיפול על ידי הזרקת סטרואידים, סוג של תרופות מרשם, לתוך keloid. בגלל זריקות חייב להתבצע מדי חודש, טיפול בסטרואידים דורש ביקורים קבועים במשרד הרופא שלך. Keloids יכול להיות גם קפוא עם חנקן נוזלי. שני הטיפולים ניתן להשלים במקביל כדי לשפר את התוצאות.

סיבוכים יכולים להתרחש הן סטרואידים וטיפולים חנקן נוזלי. סטרואידים יכולים לגרום לאטרופיה של העור, מצב שיכול לגרום pitting על פני העור. חנקן נוזלי יכול להבהיר את העור, תופעת לוואי כי הוא בעל דאגה מיוחדת עבור אנשים עם עור כהה.

אם טיפולים סטרואידים וחנקן נוזלי שניהם להיכשל, מנתח פלסטי יכול להסיר את keloid כירורגי. סטרואיד הוא בדרך כלל גם מוזרק לתוך keloid לפני, במהלך ואחרי ההליך. טיפולים ניסיוניים אחרים כבר ניסו, אבל הם לא נעשה שימוש שגרתי.

Keloids הם הנפוצים ביותר בקרב אנשים עם ממוצא אפריקאי אסיה. אתה יכול למזער את הסיכון עבור קלוואידים על ידי הימנעות פירסינג וקעקועים. אם הפצע מתרחש, לשמור אותו לח עם ג ‘ל נפט לכסות אותו עם תחבושת לא מקל כדי לעזור ריפוי הפצע במהירות ואולי למנוע את keloid מ להרכיב. Keloids יש שיעור הישנות 50 אחוזים, כלומר לאחר ההסרה, כמחצית הזמן עוד אחד יהיה טופס.